okolica_01Jacek Wojciech Rogalewski, SUPRAŚL, ul. Zajcherta 10, 16-030 Supraśl, tel. (85) 718-33-83, 508 085 451, edbor@interia.pl

Oferujemy całoroczny wypoczynek rodzinny lub skierowany do grup osób zaprzyjaźnionych- wypoczywających na rajdach pieszych, spływach kajakowych. Możliwość przygotowania ogniska czy przechowania rowerów. Supraśl posiada status uzdrowiska nizinnego klimatyczno-borowinowego. Zdrowotny mikroklimat zbliżony do Druskiennik zawdzięcza sosnowym lasom.

Możesz tu dotrzeć samochodem lub korzystając z komunikacji do Białegostoku koleją, a do Supraśla liniami autobusowymi od godz.4.30-22.20 (co 20-40 minut zależnie od pory dnia). Wygodne Pokoje gościnne zlokalizowane są w budynku o niezależnym wejściu prowadzącym prosto do słonecznego ogrodu. Pokoje 2 osobowe , 3 osobowe , 4 osobowe posiadają łazienki z prysznicem, zlewem i WC. Do dyspozycji Gości jest wspólna jadalnia z aneksem kuchennym wyposażonym w lodówkę, kuchenkę mikrofalową i naczynia oraz ogród z miejscem do leniuchowania na słońcu lub wieczorne ognisko. Ceny 30-60 zł uzależnione od rodzaju pokoju i długości pobytu. Oferujemy pomoc w zaplanowaniu pobytu – na miejscu szczegółowe informacje. Gości ze zwierzętami prosimy o wcześniejsze uzgodnienie.
Język niemiecki i angielski, rosyjski.

Wypoczywając w Stokrotce możesz dotrzeć do innych pięknych zakątków Podlasia-położonych w bliskiej okolicy.
Puszcza Knyszyńska to obszar zróżnicowany kulturowo i krajobrazowo, atrakcyjny o każdej porze roku. Okolice Supraśla to piękne tereny krajobrazowe lasy i doliny rzek do wycieczek pieszych, rowerowych, konnych czy samochodowych zależnie od upodobań Gości.
Najcenniejsze fragmenty przyrody oraz wiele rzadkich i chronionych okazów flory i fauny zachowuje się dzięki rezerwatom Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej.
Rezerwaty: Budzisk, Surażkowo, Krasne, Jałówka, Krzemienne Góry i Las Cieliczański. Malowniczy rezerwat Krasne, Arboretum w Kopnej Górze, Kruszyniany i Bohoniki przechowujące unikalne tradycje polskich Tatarów.
Możesz zwiedzić także pobliskie Sanktuarium w Świętej Wodzie, Tykocin, Choroszcz oraz Białystok.
Specyficzny klimat wilelokulturowy kształtował się na przestrzeni wieków, dzięki mozaice kultur. Teraz kultywują je gościnni i otwarci mieszkańcy.