Wiśniewski Eugeniusz – kol. KURYŁY 3, 16-100 Sokółka, tel. (085) 7112049, http://www.kuryly.pl

Gospodarstwo ekologiczne, położone w dolinie rzeki Sokołdy, na rozległym starym rodzinnym siedlisku otoczone parkiem i sadem leszczynowym. Oferuje 5 pokoi – 15 miejsc. oraz miejsca na namioty. Pokoje urządzone w wiejskim stylu, z dala od innych zbudowań, gwarantujące spokojny wypoczynek. Gospodarstwo przyjazne dla turystów rowerowych.

Imię i nazwisko, nazwa gospodarstwa Iwona i Eugeniusz Wiśniewscy
Zielona Dolina
Dokładny adres Kuryły 3 16-100 Sokółka
Telefon 85 711 20 49 , kom. 605 989 170
Adres e-mail kuryly@poczta.onet.pl
Adres www kuryly.pl
Krótki opis Gospodarstwo ekologiczne, położone w dolinie rzeki Sokołdy, na rozległym starym rodzinnym siedlisku otoczone parkiem i sadem leszczynowym. Oferuje 5 pokoi – 15 miejsc  oraz miejsca na namioty. Pokoje urządzone w wiejskim stylu, z dala od innych zbudowań, gwarantujące spokojny wypoczynek. Gospodarstwo przyjazne dla turystów rowerowych, współpracuje w ramch sieci zagród edukacyjnych.
Otoczenie gospodarstwa Gospodarstwo o zabudowie kolonijnej, z dala od sąsiadów. Całość otoczona rzeką Sokołdą i stawami , siedlisko otoczone szpalerami drzew i krzewów. Dodatkową atrakcją jest las z miejscem widokowym na rozległą dolinę rzeki Sokołdy.
Ilość pokoi / miejsc 5 pokoi, 15 miejsc
Wyposażenie pokoi Radio,Internet,Czajnik,Naczynia,Lodówka,Żelazko,Szafa,Lustro,Łazienka,Kuchnia
Wyposażenie dodatkowe pokoi
Wyposażenie gospodarstwa Parking,Rowery,Leżaki,Ognisko,Grill
Wyposażenie dodatkowe gospodarstwa Izba regionalna, pracownia tkacka, miejsca do rekreacji, huśtawki, zjeżdżalnia, mała piaskownica, zadaszona wiata, stoły , ławy, miejsca widokowe, miejsca do rozbicia namiotu, parkin dla samochodów.
Kuchnia do dyspozycji Tak
Wyżywienie Tak
Specjały kulinarne Babka ziemniaczana, kartacze, soczewiaki , placki ziemniaczane z wiejskim serem, pampuchy, wiejska kartoflanka, barszcz kurylski,
pęczak na słodko, szarlotka z pianką,czarna porzeczka na cieście,
Ceny noclegi: 30-40 zł/osoba
– zniżki: dzieci do 2 lat bezpłatnie,
wyżywienie:
– śniadania 15 zł,
– obiadokolacja 20zł,
– wynajem rowerów 3zł/godz.
Atrakcje Własna ścieżka edukacyjno- przyrodnicza, pokaz uprawy i przeróbki lnu, Szlak Tatarski, Szlak Rękodzieła Ludowego, Szlak Ekumeniczny, szlaki turystyczne Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej, Biebrzańskiego i Narwiańskiego Parku Narodowego silvarium w Poczopku, arboretum w Kopnej Górze, pomoc w wyjeździe do Wilna, pomoc w organizacji spływów kajakowych po Biebrzy i Sokołdzie.
Zwierzęta w gospodarstwie Hodowla zachowawcza krów rasy polskiej czerwonej,
psy , koty oraz naturalne siedliska bobrów, wydr, lisów, saren, miejsca gniazdowania orłów, myszołowów, błotniaków stawowych , czajek, bocianów
Zwierzęta Gości mile widziane Nie
Sezony przyjmowania gości Letni
Znajomość języków obcych Angielski,Rosyjski

 

Więcej informacji na: http://www.kuryly.pl