Wiśniewski Eugeniusz, Iwona – KURYŁY 3, 16-100 Sokółka, tel. 605 989 170, http://www.kuryly.pl

Gospodarstwo ekologiczne, położone w dolinie rzeki Sokołdy, na rozległym starym rodzinnym siedlisku otoczone parkiem i sadem leszczynowym. Oferuje 3 studia – 15 miejsc. oraz miejsca na namioty. Pokoje urządzone w wiejskim stylu, z dala od innych zbudowań, gwarantujące spokojny wypoczynek. Gospodarstwo przyjazne dla turystów rowerowych.

Imię i nazwisko, nazwa gospodarstwaIwona i Eugeniusz Wiśniewscy
Zielona Dolina
Dokładny adresKuryły 3 16-100 Sokółka
Telefon 605 989 170
Adres e-mailkuryly@poczta.onet.pl
Adres wwwkuryly.pl
Krótki opisGospodarstwo ekologiczne, z pomieszczeniem pracy twórczej, położone w dolinie rzeki Sokołdy, na rozległym starym rodzinnym siedlisku otoczone parkiem i sadem leszczynowym. Oferuje 5 pokoi – 15 miejsc  oraz miejsca na namioty. Pokoje urządzone w wiejskim stylu, z dala od innych zbudowań, gwarantujące spokojny wypoczynek. Gospodarstwo przyjazne dla turystów rowerowych, współpracuje w ramach sieci zagród edukacyjnych.
Otoczenie gospodarstwaGospodarstwo o zabudowie kolonijnej, z dala od sąsiadów. Całość otoczona rzeką Sokołdą i stawami, siedlisko otoczone szpalerami drzew i krzewów. Dodatkową atrakcją jest las z miejscem widokowym na rozległą dolinę rzeki Sokołdy.
Ilość pokoi / miejsc5 pokoi, 15 miejsc
Wyposażenie pokoiRadio, TV,Internet,Czajnik,Naczynia,Lodówka,Żelazko,Szafa,Lustro,Łazienka,Kuchnia
Wyposażenie dodatkowe pokoi
Wyposażenie gospodarstwaParking,Rowery,Leżaki,Ognisko,Grill
Wyposażenie dodatkowe gospodarstwaIzba regionalna, pracownia tkacka, miejsca do rekreacji, huśtawki, zjeżdżalnia, mała piaskownica, domek na drzewie, zadaszona wiata, stoły , ławy, miejsca widokowe, miejsca do rozbicia namiotu, parking dla samochodów.
Kuchnia do dyspozycjiTak
WyżywienieTak
Specjały kulinarneBabka ziemniaczana, kartacze, soczewiaki , placki ziemniaczane z wiejskim serem, pampuchy, wiejska kartoflanka, barszcz kurylski, szarlotka z pianką,czarna porzeczka na cieście,
Cenynoclegi: 40-50 zł/osoba
– wynajem rowerów – do ustalenia na miejscu
AtrakcjeWłasna trasa spacerowa, pokaz uprawy i przeróbki lnu, Szlak Tatarski, Szlak Rękodzieła Ludowego, Szlak Ekumeniczny, szlaki turystyczne Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej, Biebrzańskiego i Narwiańskiego Parku Narodowego, Silvarium w Poczopku, Arboretum w Kopnej Górze, pomoc w organizacji wyjazdu do Wilna, Grodna, pomoc w organizacji spływów kajakowych po Biebrzy i Sokołdzie.
Zwierzęta w gospodarstwiekury, psy, koty oraz naturalne siedliska bobrów, wydr, lisów, saren, miejsca gniazdowania orłów, myszołowów, błotniaków stawowych , czajek, bocianów
Zwierzęta Gości mile widzianeNie
Sezony przyjmowania gościLetni
Znajomość języków obcychAngielski,Rosyjski

Więcej informacji na: http://www.kuryly.pl