Góralczuk Nina – DUBNO 104, 17-111 Boćki, tel. (085) 7314314

Gospodarstwo położone w pięknej okolicy w odległości kilku metrów od lasu i 800 m od rzeki. Propozycja dla turystów ceniących ciszę i spokój.

Opis gospodarstwa:

Gospodarstwo położone w pięknej okolicy w odległości kilku metrów od lasu i 800 m od rzeki. Sklep znajduje się w odległości 200 m. W odległości ok. 30 km znajduje się prawosławne sanktuarium – Święta Góra Grabarka. Propozycja dla turystów ceniących ciszę i spokój oraz lubiących wycieczki piesze i rowerowe, doskonałe miejsce na wczasy rodzinne.

Na gości czekają życzliwi gospodarze. Do dyspozycji gości jest całe piętro domu; 3 pokoje 2 osobowe ze wspólnym kompleksem łazienkowym. Dla wszystkich gości wspólna jadalnia oraz salonik wypoczynkowy.

Istnieje możliwość zwiedzania gospodarstwa rolnego, zbierania grzybów i jagód. Zapewniona jest smaczna kuchnia regionalna, wypiekanie tradycyjnego wiejskiego chleba. Organizacja wieczornych ognisk.

Dojazd do Dubna: Dogodny dojazd własnym samochodem 5 km dobrej drogi od trasy Białystok – Siemiatycze. Należy zjechać z trasy w miejscowości Boćki w kierunku Milejczyc. Odległość od Białegostoku 75 km, od Siemiatycz 28 km. Goście nie dysponujący własnym autem mogą po uprzednim uzgodnieniu zostać odebrani z dworca PKP lub przystanku PKS pobliskich miejscowości.

Cena noclegu: do uzgodnienia Cena wyżywienia: do uzgodnienia

Zniżki dla dzieci: w wieku do 5 lat – bezpłatnie

Znajomość języków obcych: rosyjski

Sezon turystyczny:  początek: styczeń, koniec: grudzień

Ilość miejsc: 6, Ilość pokoi: 3

Opis pokoi: 3 pokoje 2 osobowe, salonik wypoczynkowy, łazienka wspólna, kuchnio-jadalnia wspólna