Jan Piasecki, Gospodarstwo Agroturystyczne „Ludomirowo”, wieś Zalesie 36, 16-124 Sidra, telefon komórkowy 724663306,  ludomirowo@wp.pl, www.ludomirowo.tourism.pl

 

Jan Piasecki
Gospodarstwo Agroturystyczne „Ludomirowo”
Dokładny adres Zalesie 36, 16-124 Sidra
Telefon +48 724 663 306 (komórkowy)
Adres e-mail ludomirowo@wp.pl
Adres www www.ludomirowo.tourism.pl
Krótki opis Gospodarstwo Agroturystyczne „Ludomirowo” to dom otoczony kilkoma hektarami parku, lasu i łąk, dwa kilometry za wsią Zalesie, w gminie Sidra, powiat sokólski. Pokoje lub cały dom do wynajęcia na dowolną ilość dni; ferie, wakacje, dłuższy pobyt.
Ludomirowo leży w strefie bardzo czystego powietrza – rodzaj i wielkość porostów rosnących na pniach drzew świadczy o pierwszej klasie czystości powietrza. Dlatego wypoczynek w Ludomirowie jest bardzo korzystny dla osób ze schorzeniami układów sercowego i oddechowego.
Piękne miejsce sprzyjające skupieniu, rozmyślaniom, twórczości, pobytowi we dwoje. Jest to również wspaniałe miejsce na wypoczynek dla rodziny lub grupy przyjaciół.
Cisza, spokój, natura.
Świetne miejsce na spacery, piesze wędrówki. Wokół jest sporo lasów (grzyby). Dobre tereny dla rowerzystów – żwirowe drogi, pofałdowany teren, piękne krajobrazy. W zimie dogodne warunki do uprawiania narciarstwa biegowego; zazwyczaj jest dużo śniegu.
Otoczenie gospodarstwa Gospodarstwo Ludomirowo leży na Wzgórzach Sokólskich (powiat Sokólski, gmina Sidra), dwa kilometry za wsią Zalesie. Jest otoczone pierścieniem krzewów i drzew; przylega do lasu łąk i pól. Część lasu i malownicze jeziorka z siedliskami bobrów należą do gospodarstwa i znajdują się w jego południowej części.
Ilość pokoi / miejsc 4/9
Wyposażenie pokoi Telewizor,Radio,TV Sat,Czajnik,Naczynia,Lodówka,Żelazko,Szafa,Lustro,Łazienka,Kuchnia
Wyposażenie dodatkowe pokoi
Wyposażenie gospodarstwa Rowery,Ognisko
Wyposażenie dodatkowe gospodarstwa
Kuchnia do dyspozycji Tak
Wyżywienie Nie
Specjały kulinarne
Ceny Miejsce w pokoju – 30 zł. za dobę. Apartament z łazienką – dla dwóch osób – 70 zł, dla trzech osób 90 zł. za dobę. Cały dom – do uzgodnienia.
Atrakcje Bardzo czyste powietrze Podlasia Północnego. Dzika przyroda, szczególnie w otoczeniu jeziorek, gdzie są siedliska bobrów. Bociany na gnieździe niedaleko domu od kwietnia do końca sierpnia. Rozległe tereny do spacerów, pofałdowany teren Wzgórz Sokólskich ze żwirowymi drogami dobry dla wycieczek rowerowych. Rozległe osłonięte krzewami łąki sprzyjające wypoczynkowi, zabawom i grom. Huśtawki. Ognisko.
Zwierzęta w gospodarstwie
Zwierzęta Gości mile widziane Tak
Sezony przyjmowania gości Cały rok
Znajomość języków obcych Angielski,Rosyjski